Niejeden z nich chciałby, wnioskując po spojrzeniach.

Niejeden z nich chciałby, wnioskując po spojrzeniach.

Chcesz bym się spuścił na twoją buźkę czy prosto do gardełka? No pewnie, że tak. A nawet wcześniej. Nie mogłem się powstrzymać i musiałem ja wziąć tu i teraz. Najpóźniej o 10, bo jak nie… Ok. Delektuje się każdym centymetrem Twojego jędrnego uda. Tak mamusiu. - Odpowiedziałem rodzicom po dłuższej przerwie. Odchodziłem od zmysłów. Cholera! To wszytko mogłaby zaobserwować Karolina, gdyby tylko nie była tak spięta.

Po seksie zawsze wyglądała wspaniale, nawet gdy igraszki były naprawdę ostre. Idealnie pasowała do psa okrytego derką z kutasem na wierzchu. usłyszałem stanowczo w słuchawce, Dzień dobry Iwona, z tej strony Igor z imprezy. Ich usta zaczęły się napełniać, a nadmiar spływał im na piersi. Wypełniał mnie cały, twardym kutasem. ciągnęła temat Pani Monika. W klubie jeden facet wpadł w oko, zaprosiłam do siebie po imprezie, jak odwiozę koleżanki.

Poprosiłam Rafała, żeby zabrał z łodzi ręcznik, na którym moglibyśmy się położyć. Więc znowu trzeba było użyć sposobu. Tym razem oparła się przodem i wypięła tyłek, na którym chwilę później wylądował klaps. Tomek usiadł na kanapie a po nim wskoczyła Anita która szybko nacelowała jego kutasa na swoją muszelkę i zaczęła go ujeżdżać. Na razie musi się opędzać przed pozostałymi gośćmi którzy chcą mu go zabrać bo również chcieli by usiąść.

Sam widok podnieconego chłopaka spowodował, że zaraz poczułam gwałtowny przypływ wilgoci w szparce, aż syknęłam z podniecenia, chociaż i tak już było mi całkiem dobrze od jego paluszków. Po kilkudziesięciu sekundach była już na wysokości połowy jej dupci, tak, że jego dłoń spokojnie mogła wylądować bezpośrednio na jej pośladkach. Nie miały litości. Ja po chwili też otrzeźwiałem i wyszedłem z mojego edenu w drogę powrotną do domu.

Dopiero teraz zauważyłem pod drzwiami kolorową kostkę pokrytą wieloma liniami przecinającymi się pod różnymi kątami. I jakoś tak wyszło, że dziś siedziałem w jej pokoju, kiedy za ścianą jakiś nerd napieprzał w FIFĘ, nudna współlokatorka zakuwała na sesję, a za oknem nocne światła gryzły niemiło po oczach. Ciekawe, że dopiero teraz facet podjął aktywne działania. Tomasz stanął przede mną, chwycił swojego penisa, wycelował i puścił.

Domyśliłem się tylko z dźwięków, że ona na chwilę wyszła w sypialni pozostawiając mnie tak przywiązanego. Odruchowo odpowiedział. powiedziała, łapiąc oddech. W następnej klasie chodzili ze sobą przez jakiś czas. Poruszam nim kręcąc kołeczka w środku a jerzykiem drażnię guziczek. Złapał mnie za biodra i lekko pociągnął do siebie. Dziewczyna pocałowała go i powoli odsunęła się o krok. Przyciągnęłam więc jego głowę do swojej i zaczęliśmy się całować bardzo intensywnie.

Zlałam dokładnie na, tyle że praktycznie nie ma sensu na ten czas kontynuować tresury. Teraz Paulina siedziała na biodrach swojego męża i powoli go ujeżdżała nabita na jego penisie, unosząc się i opadając. Taka Nasza tradycja. Nie wiem, czy wiesz kontynuowała ale tam, na filmie, gdy ostro mnie rżnąłeś, a ja cię pieprzyłam, to tak naprawdę każdy był w błędzie. Odrzuciłem je w bok poczym postanowiłem zabrać się do rewanżu za tego footjoba.

Niejeden z nich chciałby, wnioskując po spojrzeniach, zamoczyć swojego penisa między nogami Pani Gosi czy Ani. Usiadłam na podłodze. Lizałem ją jeszcze z pół minuty, ona nagle lekko się wyprostowała, ja przerwałem na chwilę i położyłem się na plecach. Dam radę wam obu. Weszłam i pierwszą napotkaną dziewczynę poinformowałam, że jestem tutaj umówiona z takim tam Panem. — A co powiesz, na coś ciekawszego?

Była taka mokra, że majtki przyklejały się do jej cipki. Poczułam jak dochodzi wewnątrz. A co wyniknie po drodze? Nie odezwałam się już słowem, tylko pochyliłam się ku niej i pocałowałam ją w usta. Uuuu, to prawda Monia odpowiedziała Pani Wioletta. Znów mnie pocałował i po chwili poczułam jak jego wielki penis napiera na wejście do mojego wnętrza. A jak jesteśmy przy łóżku to leżąc pod kołderką, zdarzało mi się, że zamiast jak grzeczna dziewczynka trzymać rączki na kołderce, to ja trzymałam je pod kołderką.

Pozwoliłem jej ssać mój kciuk przez kilka sekund (to zawsze pomaga jej skupić się tam, gdzie to konieczne), a następnie poinstruowałem ją, aby podeszła twarzą do ściany, ściągnęła majtki, podniosła spódnicę i zaczęła szczypać łechtaczkę. Leżąc obok siebie, zaczęły używać swoich nowych zabawek. Musiała jednak dać za wygraną wobec wyraźnej przewagi wroga. Taką przynajmniej miał nadzieję, ale nie spodziewał się zbyt wielkie rewolucji seksualnej.

Przypominasz mi Kacpra z dawnych czasów. Co jeśli mężczyzna mnie oszuka? — Dzięki. W piątek wsiadłam w samolot i wieczorem byłam na miejscu. Kiedyś zdarzało jej się częściej chodzić po domu bez stanika. Krzyknęłam do słuchawki Zasłoniła mi oczy opaską i mogłem tylko słyszeć dźwięki odtwarzanego na DVD nagrania. Twoja mama w pracy jak wiesz. Kobieta docisnęła do siebie jego głowę. Facet zaczął ją energicznie ruchać.

Czując jak obaj panowie wsuwają ręce między jej nogi rozsunęła Wojtkowi rozporek i sięgnęła do środka.